Exchange rates: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [more...]
Language: polski english

 
 

E-mail this to friend

Add to basket

Inquire now

 

Xerotronic

Business type: Trading Company
Business type: Importer, Local market
Number of employees: 5 - 10
Annual sales value: Euro < 500.000
Established year: 1991
Categories:

Office supplies

Contact:
Inquire now
Firm Rank: star

Działamy w branży biurowej.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy CANON. Zajmujemy sie sprzedażą i serwisowaniem urządzeń kserujących, drukujących.
Zaopatrujemy firmy w materiały eksploatacyjne, prowadzimy profesjonalne usługi kserograficzne, w tym i w kolorze. Naszymi klientami są firmy zagraniczne, urzędy państwowe, kancelarie prawne, przedsiębiorstwa prywatne. Przez kilkanaście lat działalności na trudnym rynku polskim znależliśmy swoje miejsce, współpracując z klientami w zakresie całkowitej obsługi serwisowej. Większość naszych klientów to klienci stali, o kilku- i kilkunastoletniej współpracy. Na naszej stronie www zamieściliśmy kilka rekomendacji, pozostałe przechowujemy w dokumentach firmy.

W celu zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa, rokrocznie ubezpieczamy naszą działalność od odpowiedzialności cywilnej. Uczestniczymy w przetargach i zamówieniach publicznych. Wspieramy działalność różnych fundacji charytatywnych, szczególnie tych, pomagającym dzieciom. Nasze pomieszczenia zdobią liczne certyfikaty techniczne i ... dobroczynne.
Stale doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach branżowych i w tych o charakterze ogólnym.

Cechą charakterystyczna naszej firmy jest to, że do potrzeb klientów podchodzimy bardzo indywidualnie. Nigdy też nie zostawiamy naszego klienta w sytuacji "bez wyjścia" Doradzamy, kalkulujemy razem z klientem. Zastanawiamy sie o celowości wyboru takiego a nie innego urządzenia. Informujemy o dorażnych obniżkach cen, o poprawie jakości towaru, lub... o pogorszeniu.

Przygotowujemy się do uzyskania wsparcia finansowego z funduszy unijnych na dalszy rozwój firmy, w tym szczególnie na zwiększenie sprzedaży i odnowienie urządzeń komputerowych.
     
 

Address data

Street:Okopowa 78
City:Warszawa
Postal code:01-042
Region:Mazovia
Country:Poland
Phone: +48 22 6368242
Fax: +48 22 6367854

Internet

Website:www.xero.pl
Presentation:www.xero-pl.maxtrader.pl

Contact person

Name and Surname: Barbara Grabska-Kukulska
Phone: +48 22 6367902
Mobile: +48 509758512
Inquire now