Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 
  • Firma
  • Produkty (8)
  • Oferty (0)
  • Firm Rank(5)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Xerotronic

Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 5 - 10
Roczna sprzedaż: Euro < 500.000
Rok założenia: 1991
Kategorie:

Biuro

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Działamy w branży biurowej.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy CANON. Zajmujemy sie sprzedażą i serwisowaniem urządzeń kserujących, drukujących.
Zaopatrujemy firmy w materiały eksploatacyjne, prowadzimy profesjonalne usługi kserograficzne, w tym i w kolorze. Naszymi klientami są firmy zagraniczne, urzędy państwowe, kancelarie prawne, przedsiębiorstwa prywatne. Przez kilkanaście lat działalności na trudnym rynku polskim znależliśmy swoje miejsce, współpracując z klientami w zakresie całkowitej obsługi serwisowej. Większość naszych klientów to klienci stali, o kilku- i kilkunastoletniej współpracy. Na naszej stronie www zamieściliśmy kilka rekomendacji, pozostałe przechowujemy w dokumentach firmy.

W celu zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa, rokrocznie ubezpieczamy naszą działalność od odpowiedzialności cywilnej. Uczestniczymy w przetargach i zamówieniach publicznych. Wspieramy działalność różnych fundacji charytatywnych, szczególnie tych, pomagającym dzieciom. Nasze pomieszczenia zdobią liczne certyfikaty techniczne i ... dobroczynne.
Stale doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach branżowych i w tych o charakterze ogólnym.

Cechą charakterystyczna naszej firmy jest to, że do potrzeb klientów podchodzimy bardzo indywidualnie. Nigdy też nie zostawiamy naszego klienta w sytuacji "bez wyjścia" Doradzamy, kalkulujemy razem z klientem. Zastanawiamy sie o celowości wyboru takiego a nie innego urządzenia. Informujemy o dorażnych obniżkach cen, o poprawie jakości towaru, lub... o pogorszeniu.

Przygotowujemy się do uzyskania wsparcia finansowego z funduszy unijnych na dalszy rozwój firmy, w tym szczególnie na zwiększenie sprzedaży i odnowienie urządzeń komputerowych.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Okopowa 78
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:01-042
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 6368242
Faks: +48 22 6367854

Internet

Strona WWW:www.xero.pl
Prezentacja:www.xero-pl.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Barbara Grabska-Kukulska
Telefon stacjonarny: +48 22 6367902
Telefon komórkowy: +48 509758512
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję